Sectie 01
Kort antwoord
Onderstaand antwoord komt uit dezelfde dataset als de site assistent.
Kunnen jullie remarketing instellen?
Ja. Remarketing kan sterk werken om bezoekers later opnieuw gericht terug te halen.
FAQ antwoord
Ja. Remarketing kan sterk werken om bezoekers later opnieuw gericht terug te halen.
Vrijblijvend. Reactie binnen 1 werkdag.
Sectie 01
Onderstaand antwoord komt uit dezelfde dataset als de site assistent.
Ja. Remarketing kan sterk werken om bezoekers later opnieuw gericht terug te halen.
Sectie 02
Gebruik het korte antwoord hierboven als richting, niet als losse ja/nee. Bij vragen binnen google ads en advertising wordt de uitkomst meestal bepaald door de combinatie van doel, huidige situatie en hoeveel verandering of complexiteit er echt meespeelt.
Als je dit eerst zelf wilt beoordelen, kijk dan niet alleen naar de zichtbare vraag. Controleer ook wat er al staat, waar het nu precies vastloopt en of dit vooral een inhoudelijke, procesmatige of technische keuze is.
Daarom is de volgende stap ook niet altijd meteen “kopen”. Soms is het slimmer om eerst een paar gerelateerde vragen te vergelijken, de scope scherper te maken of de verdiepende dienstpagina te openen om te zien wat dit praktisch betekent.
Waar dit antwoord meestal op draait
Dit zijn meestal de factoren die de uitkomst het sterkst beïnvloeden.
Wat je zelf al kunt controleren
Hiermee haal je meer uit het antwoord voordat je leveranciers of oplossingen gaat vergelijken.
Logische vervolgleesstap
Vanaf hier kun je óf binnen het onderwerp google ads en advertising verder lezen, óf direct door naar de verdiepende pagina achter google ads.
Gerelateerde onderwerppaginaGoogle AdsSectie 03
Deze pagina’s gebruiken dezelfde brondata en zijn automatisch gekoppeld op onderwerpsoverlap.
Doen jullie ook Performance Max campagnes?
Ja, als Performance Max past bij je aanbod, data en funnel zetten we het gericht in.
Open antwoordpaginaKunnen jullie mijn huidige bureau vervangen?
Ja. We kunnen accounts overnemen, analyseren en opnieuw strak inrichten op resultaat en transparantie.
Open antwoordpaginaWerken jullie met conversietracking?
Ja. Zonder goede tracking stuur je blind, dus we richten juist dat fundament zorgvuldig in.
Open antwoordpaginaDoen jullie A/B testing voor advertenties?
Ja. We testen varianten in copy, insteek, doelgroep en landingspagina om te zien wat beter presteert.
Open antwoordpaginaDoen jullie Google Ads?
Ja. We zetten Google Ads in om sneller zichtbaarheid, aanvragen en gekwalificeerde leads op te bouwen.
Open antwoordpaginaDoen jullie ook display advertising?
Ja, als display logisch is binnen je funnel of remarketingstrategie kunnen we dat meenemen.
Open antwoordpaginaOpen de gerelateerde pagina als je de richting al weet, of ga terug naar het FAQ-overzicht als je eerst nog een paar opties wilt vergelijken.